Централізована (пультова) охорона в Запоріжжі

Захистити майно від крадіжок актуальне завдання і для офісу, і для магазину, і для квартири. Пультова охорона - прекрасне рішення. Наша компанія «Охорона Холдинг» пропонує замовити установку сигналізації з підключенням на пульт централізованого спостереження в Запоріжжі або Дніпрі. Ціна послуг охорони у нас буде прийнятною для кожного замовника. З цією технікою ваше майно – під надійним захистом цілодобово.

Як працює система охорони

Пультова охорона має високу ефективність. Коли з об'єкта надходить сигнал « Тривога », співробітники групи швидкого реагування відразу виїжджають на місце виклику. Протягом 5-7 хвилин вони прибудуть на об'єкт, проведуть обстеження цілісності охоронюваного приміщення, а в разі виявлення слідів проникнення, вживуть заходів до затримання зловмисників. Наша фірма має прекрасне технічне оснащення, надійне обладнання не залишить зловмисникам жодного шансу.

Виконання робіт нашими співробітниками

Фахівці компанії відповідально підходять до процесів вибору і установки техніки. Вони оглядають приміщення, виявляють особливості, враховують розташування кімнат і т.п. Це допомагає підбирати найбільш підходящу схему охорони в кожному окремому випадку.

Якщо вам необхідно забезпечити безпеку підприємства або магазину в містах Дніпро або Запоріжжя, скористайтеся нашими послугами охорони.

Чому варто вибрати саме нас:

  • охоронна сигналізація буде встановлена нашими працівниками в найкоротші терміни і з урахуванням всіх нюансів вашого об'єкта;
  • вартість послуг фірми невисока, тому не потребують значних витрат;
  • якість виконання роботи завжди на висоті, завдяки чому клієнти можуть розраховувати на забезпечення повноцінної охорони будівлі будь-якого призначення.

Ознайомитися з особливостями наших послуг і замовити їх можна на сайті компанії.

Підписка на вигідні акції та новини від нашого холдингу
Ваш емейл