Тривожна сигналізація в Запоріжжі

Жоден об'єкт не застрахований від раптового нападу зловмисників. Якщо не подбати про надійний захист, виникає серйозна загроза не тільки майну, а й життю осіб котрі знаходяться всередині. Охоронна сигналізація – оптимальний спосіб відправити охоронній фірмі непомітний знак тривоги.

Наша компанія «ОХОРОНА ХОЛДІНГ» пропонує замовити установку даних систем в Запоріжжі або Дніпрі. Ціна монтажу сигналізації буде прийнятною для кожного клієнта.

Різновиди систем сигналізації

Тривожна кнопка має два різновиди, які зазвичай використовують для охорони об'єктів. Стаціонарний варіант передбачає використання спеціальних дротяних датчиків, які з'єднуються з пристроєм. Найчастіше цей тип сигналізації встановлюють в магазинах і кафе, в барах під прилавком або за барною стійкою. В цьому випадку натиснути її непомітно для грабіжника не складе труднощів. Важливо, щоб не довелося здійснювати велику кількість рухів, тому що вони можуть викликати підозри у зловмисників. Але стаціонарна тривожна кнопка охоронної сигналізації не може використовуватися на всіх без винятку об'єктах. Мобільна кнопка працює за допомогою радіосигналу або WI-FI. Вона складається з брелка, який легко носити при собі, і радіобаз, яка потрібна для прийому сигналу. Цей різновид кнопки тривоги володіє широким радіусом дії, завдяки чому співробітникам об'єкта не потрібно постійно перебувати біля бази. Можна зробити брелки для кожного працівника, щоб будь-який з них міг викликати групу швидкого реагування в разі потреби.

Установка тривожної кнопки мобільного типу підійде для підприємств великої площі і протяжності.

Як працюють пристрої

Як тільки спрацьовує «тривожна кнопка», сигнал надходить на пульт централізованої охорони, передається оператором групі швидкого реагування, яка прибуває на місце події протягом декількох хвилин і затримує зловмисника.

Чому варто звернутися саме до нас:

  • співробітники мають необхідну підготовку, екіпіровку, спецзасоби і зможуть ефективно запобігти будь-яку небезпечну ситуацію і затримати злочинця;
  • сучасна техніка гарантує надійну охорону об'єкта;
  • вартість даних послуг невисока. Встановити сигналізацію в Дніпрі або Запоріжжя зможе будь-який замовник.

Захистіть свій об'єкт разом з нами.

Підписка на вигідні акції та новини від нашого холдингу
Ваш емейл