Охоронець в Запоріжжі

Сьогодні послуги охоронця потрібні великій кількості людей.Часто особиста охорона необхідна власникам бізнесу різного характеру, топ-менеджерам великих компаній, суддям, адвокатам.

Наша компанія забезпечує безпеку людей в Запоріжжі та інших містах України, усуває ризики і враховує всі побажання клієнта. Замовники залишаються задоволені роботою наших співробітників, які пройшли спеціальне навчання і мають право на носіння зброї. Особистий охоронець відчуває і запобігає небезпекі ще до появи перших ознак.

Що ми пропонуємо

Вартість наших послуг цілком прийнятна. Всі співробітники екіпіровані спецзасобами, пройшли необхідну підготовку, а також володіють достатнім досвідом. Охоронець - особа яка володіє різними видами зброї і прийомами рукопашного бою.

Тому з ним буде безпечно пересуватися по місту, за його межами або відвідувати масові заходи. Надаючи послуги охоронця, ми гарантуємо, що ви можете не побоюватися раптових нападів. В його обов'язки входить наступне:

  • цілодобово супроводжувати клієнта;
  • створювати безпечні маршрути пересування;
  • обмежити доступ підозрілим особам;
  • перевіряти місце передбачуваного відвідування;
  • виявляти та миттєво реагувати на виниклу загрозу.

Особиста охорона потрібна для того, щоб ви відчували себе надійно і безпечно в будь-якому місці. Компетентність компанії підтверджена ліцензією державного зразка.

Наші охоронці допоможуть Вам відчути себе під надійним захистом.

У Дніпрі або Запоріжжі можна замовити послугу, зателефонувавши по телефону, Менеджери дадуть відповідь на всі питання, що цікавлять і уточнять нюанси. Ми гарантуємо Вашу безпеку. Звертайтеся, коли це необхідно вам або близьким.

Підписка на вигідні акції та новини від нашого холдингу
Ваш емейл