Централізована (пультова) охорона
докладніше
Централізована (пультова) охорона
Системи відеоспостереження
докладніше
Системи відеоспостереження
Тривожна сигналізація
докладніше
Тривожна сигналізація
Системи контролю доступу
докладніше
Системи контролю доступу
Надёжные охранные услуги для вашего бизнеса в Украине.

Установка охоронної сигналізації і систем безпеки — «ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ»

Ми вдосконалили послуги пультової охорони і вивели їх на новий рівень. На території Дніпра та Запоріжжя ми надаємо комплексні послуги безпеки за високими стандартам компанії. Наші процеси прості і максимально прозорі. Всі служби входять до складу компанії, що дозволяє контролювати послугу на кожному з етапів, а головне — забезпечувати високий рівень якості.

Ми повністю беремо весь процес забезпечення безпеки і охорони на себе!

Клієнтам не потрібно думати, де замовити монтаж системи охоронної сигналізації, наприклад в квартиру або заміський будинок. Наші професійні монтажники приїдуть у зручний для вас час, будь то будній чи вихідний день, і встановлять обладнання в середньому всього за 3 години, без штроблення стін і шкоди ремонту. Цілодобово для наших клієнтів працюють технічні фахівці, які готові відповісти на будь-які питання про охоронні системи та оперативно зреагувати у разі виникнення проблеми з роботою обладнання. А професіонали клієнтської підтримки нададуть реальну допомогу та рішення проблем.

Ми заслуговуємо довіри

Пред'являє найвищі вимоги у всьому. Ми прагнемо до найвищого рівня безпеки та комфорту охоронних послуг. Саме тому ми регулярно оновлюємо і розширюємо власну службу реагування. На сигнали тривоги виїжджають понад 750 екіпажів, що дозволяє скоротити час прибуття в середньому до 7 хвилин, а за об'єктами встановлюється цілодобовий моніторинг.

Будь-яка охоронна організація повинна забезпечувати не тільки високий рівень захисту, але і створювати комфортні умови співпраці для клієнтів. Розробила сервіс, що дозволяють за пару кліків стежити за станом об'єкта, управляти послугами, перевірити баланс, надаючи додатковий контроль за комплексом. Компанія не тільки покращує якість життя людей, а й вносить свій внесок в забезпечення безпеки в суспільстві.

Використання
новітніх технологій
у сфері охорони
Мінімізація
витрат клієнта на
охорону
Гнучка цінова
політика при високому
якості послуг
Найкратшие терміни
взяття об'єкта під
охорону
Підписка на вигідні акції та новини від нашого холдингу
Ваш емейл