Охорона авто
докладніше
Охорона авто
Загальна інформація
докладніше
Загальна інформація
Сфери застосування моніторингу
докладніше
Сфери застосування моніторингу
Надёжные охранные услуги для вашего бизнеса в Украине.

Система супутникового моніторингу – оптимальне рішення для здійснення контролю за різними транспортними засобами. Вона дозволяє в режимі реального часу контролювати всі пересування. Якщо потрібен професійний супутниковий GPS-моніторинг, то довірте його ТОВ «ОХОРОНА-ХОЛДІНГ». Компанія має великий досвід в цій сфері і готова взятися навіть за найскладніші завдання і успішно впоратися з ними.

Оцініть переваги

Супутниковий моніторинг GPS надає широкі можливості для контролю в першу чергу за транспортними засобами. Його вартість невисока, якщо порівняти з цінністю тих завдань, які він допомагає вирішувати:

  • визначення місця розташування об'єкта на карті в поточний момент;
  • відображення історії пересувань, часу стоянки;
  • контролювання фактичного пробігу з високим рівнем точності;
  • розрахунок витрати палива, виявлення несанкціонованого зливу і ін.

Система супутникового моніторингу дозволяє створювати бази даних транспортних засобів, водіїв і інтегрувати їх в різні програми, в тому числі в «1С». Це дозволяє легко і ефективно контролювати роботу співробітників навіть великої компанії.

Тонкощі процесу

Для організації спостереження на автомобіль встановлюється GPS-трекер. Він автоматично збирає дані про характер пересування (швидкість, маршрут, зупинки) і передає їх на спеціальний сервер. Користувач в будь-який момент може підключитися до нього за допомогою комп'ютера і отримати потрібну інформацію. Система супутникового моніторингу складається з:

  • GPS-трекера;
  • вузлів обліку, датчиків рівня і витрати палива;
  • контролерів температури, вологості;
  • засобів, що забезпечують ідентифікацію користувачів;
  • програмного забезпечення.

Все це гарантує ефективну охорону транспортних засобів. Супутникове спостереження – сучасне рішення для організації віддаленого контролю за співробітниками. Такий підхід дозволяє уникнути зайвих витрат і заощадити кошти.

Компанія ТОВ «ОХОРОНА-ХОЛДІНГ» дозволяє замовити супутниковий GPS моніторинг в Дніпрі або Запорожжі швидко, просто і недорого. Ми є одним з лідерів на ринку і пропонуємо сучасні рішення в сфері охорони за нижчою ціною, ніж у конкурентів. Приєднуйтеся до наших клієнтів і оціните переваги співробітництва.

Використання
новітніх технологій
у сфері охорони
Мінімізація
витрат клієнта на
охорону
Гнучка цінова
політика при високому
якості послуг
Найкратшие терміни
взяття об'єкта під
охорону
Підписка на вигідні акції та новини від нашого холдингу
Ваш емейл