Сфери застосування моніторингу

Сучасні технології дозволяють контролювати,враховувати та аналізувати найрізноманітніші відомості і процеси в роботі службового транспорту і персоналу. Замовити супутниковий моніторинг співробітників можна в ТОВ «ОХОРОНА-ХОЛДИНГ». Компанія працює в Запоріжжі та Дніпропетровську, можлива співпраця з приватними і комерційними структурами. Вартість послуг розраховується індивідуально, точні ціни обговорюються в процесі узгодження умов з клієнтом.

Можливості програми

Моніторинг персоналу являє собою спеціальну систему спостереження за діяльністю співробітників фірми. Програма дозволяє оперативно отримувати актуальні відомості про наступні робочі аспекти:

  • маршрутах переміщення співробітників на транспорті;
  • координатах місць простою і витрачений час;
  • моментах прибуття в пункт призначення, відбуття назад.

Застосуванням подібних систем дозволяє оптимізувати витрати компанії на утримання автопарку, контролювати витрату ПММ, забезпечити охорону машин. Моніторинг роботи співробітників розрахований на поліпшення ефективності професійної діяльності фахівців і персоналу підприємства.

ТОВ «ОХОРОНА-ХОЛДИНГ» має всі необхідні дозволи і технічне оснащення для надання охоронних послуг. Ми використовуємо спеціальне сучасне обладнання, що забезпечує високу точність і оперативність отриманих даних. Надамо і встановимо системи контролю на машинах, гарантуємо постійний моніторинг робочого часу співробітників вашого підприємства. Наше завдання зробити охорону максимально ефективною. Замовити співробітництво в Дніпрі можна по телефону, номер для зв'язку зазначений в розділі «Контакти».

Підписка на вигідні акції та новини від нашого холдингу
Ваш емейл