Охорона квартир
докладніше
Охорона квартир
Охорона котеджів
докладніше
Охорона котеджів
Охорона приватних будинків
докладніше
Охорона приватних будинків
Надёжные охранные услуги для вашего бизнеса в Украине.

Ваш спокій – наша робота

Виходячи з будинку або квартири, залишаючи їх навіть на короткий час без нагляду, не можна бути впевненим у тому, що в оселі ніхто не проникне, не вихопить цінні речі, гроші, коштовності. Масла у вогонь « підливає » статистика, яка вказує, що кількість квартирних крадіжок менше не стає. А при втраті майна навіть страховка – слабка втіха. Але є відмінне рішення - встановити   охоронну   сигналізацію. Довірити цю роботу необхідно компанії, за плечима якої:

  • досвід;
  • репутація;
  • технічна оснащеність.

Наша компанія відноситься до таких фірм. ТОВ &​laquo; ОХОРОНА-ХОЛДИНГ » добре відома в містах Запоріжжя і Дніпропетровськ.

Необхідність, зумовлена ​​часом

« Цього зі мною не станеться », – так думає кожен з нас, коли чує про чергову квартирну   крадіжку або дивиться кримінальні новини. В реальності від цього ніхто не застрахований. Особливо в таких великих містах, як Дніпро або Запоріжжя. Ми готові запобігти посягання на житло, завжди виправдовуємо очікування замовників. Ціна наших послуг цілком доступна.

З клієнтами оформляємо договір про співпрацю. Вартість послуг залежить від таких факторів, як складність робіт (з нею пов'язані витрачені ресурси) і комплект устаткування, з якого складається охоронна сигналізація.

Технічні особливості

Установка охоронної сигналізації в квартирах включає монтаж обладнання та підключення до пульту централізованого спостереження. Типовий комплект устаткування:

  • Охоронний прилад.
  • Датчики руху і відкриття (герконові).
  • Клавіатура, що служить для набору кодів.
  • Тривожна кнопка – використовується в критичних ситуаціях. Працює по сучасній бездротової технології.

Ціна на установку охоронної сигналізації в котеджі або приватному будинку трохи вище, ніж для квартир. Це пояснюється тим, що використовується інший комплект обладнання. Коли здійснюється установка охоронної сигналізації, у мешканців квартир і приватних будинків завжди є можливість купити і додаткове обладнання. Наприклад, комбіновані датчики, домофон, прилад охорони периметра і інші прилади, за допомогою яких охорона житла стає ефективніше. Підключаються послуги як GpS і SMS-оповіщення. Крім того, у нас можна замовити ефективні системи протипожежної безпеки і датчики контролю затоплення. Їх вартість окупиться спокоєм!

Ми використовуємо найкраще обладнання. При цьому до кожного клієнта застосовуємо індивідуальний підхід.

Використання
новітніх технологій
у сфері охорони
Мінімізація
витрат клієнта на
охорону
Гнучка цінова
політика при високому
якості послуг
Найкратшие терміни
взяття об'єкта під
охорону
Підписка на вигідні акції та новини від нашого холдингу
Ваш емейл