Охорона офісів і складів у Запоріжжі

Безпека бізнесу   дуже важлива. Як великі компанії, так і невеликі підприємства потребують продуманої схеми охорони   від злочинних посягань зловмисників. Неправомірні дії можуть бути викликані бажанням легкої наживи   або служити способом недобросовісної конкуренції Наша компанія надає послуги охорони офісів,   складських приміщень і бізнес-центрів   в Запоріжжі та Дніпропрі. Ми виконуємо установку сигналізації, забезпечуємо інформаційну та пожежну безпеку.

Засоби захисту

ТОВ « Охорона Холдінг » являє собою велику організацію з великим штатом висококваліфікованого персоналу і до досконалості налагодженими системами захисту. Головними методами охорони складів і офісних приміщень є:

  • установка сигналізації (можна замовити охоронну і протипожежну);
  • забезпечення фізичної охорони, що актуально для відкритих складів;
  • пультова охорона офісів. Забезпечує передачу сигналу групі швидкого реагування.

Наші послуги доступні не тільки великим промисловим об'єктам. Невисока вартість робить їх цілком прийнятним варіантом для невеликих приватних фірм, які потребують надійному захисті.

Команда професіоналів, що працюють для вас

ТОВ « Охорона Холдінг » готова забезпечити надійний захист як в невеликому місті, так і в будь-якому з районів Дніпра або Запоріжжя. Використання обладнання високої якості, відмінна підготовка співробітників та велика кількість об'єктів, що охороняються дозволяють нам встановлювати вигідні ціни на абонентське обслуговування.

Замовте консультацію прямо на сайті, співробітники компанії дадуть відповідь на всі запитання.  

Підписка на вигідні акції та новини від нашого холдингу
Ваш емейл