Охорона масових заходів в Запоріжжі

При проведенні масового заходу в Запоріжжі або будь-якому іншому місті, важливо не забути про безпеку присутніх. Впоратися самотужки дуже складно, тому багато хто звертається за допомогою до фахівців. У число послуг нашої компанії входить охорона масових заходів.

Перш ніж приступити до організації охорони масового заходу, співробітники нашої компанії уважно вивчать об'єкт, обговорять з Замовником можливі нюанси і врахують всі побажання. Компанія надає висококваліфіковані послуги, в штат входять тільки досвідчені співробітники, які пройшли спеціальне навчання. Всі вони екіпіровані спецзасобами активної оборони, травматичною зброєю, засобами зв'язку, здатні приймати нестандартні рішення.

Замовити послугу можна коли плануєте:

  • зустріч з бізнес-партнерами;
  • публічні заходи;
  • виставки та спортивні змагання.

Завдяки нашим співробітникам банкет або благодійна акція пройде в Дніпрі без ексцесів і конфліктів. Ціна визначається до підписання договору, під час обговорення деталей замовлення. Для здійснення діяльності у Дніпрі є всі необхідні ліцензії та сучасне обладнання. Ми гарантуємо кожному клієнту проведення масового заходу в спокійній і безпечній атмосфері.

Підписка на вигідні акції та новини від нашого холдингу
Ваш емейл