Охорона магазинів, Мафів у Запоріжжі

Як убезпечити власний магазин або МАФ і захиститися від непрошених гостей? Шукати дідуся-сторожа, який буде щоночі знаходитися на об'єкті « про людське око »? Це недоцільно. Дешевше і ефективніше з завданням впорається сигналізація для магазину. Замовивши послуги компанії « Охорона Холдінг », ви забезпечите надійність збереження матеріальних цінностей. Одне тільки повідомлення, що об'єкт знаходиться під наглядом, здатне відлякати до 96% бандитів. А професійні охоронні системи для магазинів успішно нейтралізують залишилися 4% зловмисників.

Особливості надання охоронних послуг

Залежно від розташування об'єкта в містах України, будь то Дніпро або Запоріжжя, співробітники компанії « Охорона Холдинг » запропонують оптимальну схему охорони магазину. Це може бути:

  • фізична охорона об'єкта;
  • установка охоронної та пожежної сигналізації;
  • монтаж камер відеоспостереження.

Нерідко забезпечення охорони супермаркету вимагає комбінації декількох методів захисту. Вартість надання послуг обговорюється в індивідуальному порядку в залежності від величини об'єкта.

Професійний підхід – запорука високої ефективності

У ТОВ « Охорона Холдінг » працюють професіонали своєї справи. Наші співробітники пройшли необхідне навчання і мають всі необхідні дозволи   для виконання цього виду робіт. Ми використовуємо тільки надійне, сертифіковане обладнання та   всі роботи виконуємо якісно і в чітко встановлені   з   Замовником терміни. Ціни на наші послуги цілком прийнятні. Ознайомитися з ними можна на сайті або при відвідуванні нашого офісу. Отримайте відповіді на будь-яке питання, звернувшись за телефонами гарячої лінії або через електронну пошту.

Підписка на вигідні акції та новини від нашого холдингу
Ваш емейл