Охорона і супровід вантажів в Запоріжжі

Ми проводимо супровід вантажів, що перевозяться залізничним, морським та автомобільним транспортом. Ціна послуги цілком прийнятна, а робота виконується на найвищому рівні. У штаті складаються тільки професіонали, які забезпечували охорону при супроводі вантажів самого різного характеру. За роки діяльності до наших послуг вдавалися багато крупних промислових компаній в Дніпрі.

Що входить в наші обов'язки

Супровід вантажів має свою специфіку, але головним нюансом є забезпечення повної конфіденційності інформації про перевезений вантаж. Весь процес співробітництва проходить наступні стадії:

  • прийняття цінностей;
  • визначення ваги;
  • обстеження транспортного засобу;
  • перевірка пломб і печаток;
  • передача цінностей адресату.

Компанія не розголошує інформацію про майно стороннім особам, за винятком перевіряючих співробітників держорганів. У той же час вся матеріальна відповідальність за збереження майно лягає на нас. Охорона і супровід вантажу здійснюються за отриманою ліцензією, а співробітники екіпіровані спецзасобами і травматичною зброєю.

Вигідне співробітництво

Вартість розраховується індивідуально для кожного клієнта. Щоб замовити послугу, слід зателефонувати за контактним телефоном. Охорона вантажів супроводжуючими особами контролюється нашої власної службою безпеки.

При співпраці укладається договір, де вказується ціна, а також відшкодування збитків через втрату або псування майна. З нашою компанією цінності безпечно будуть доставлені в Дніпро або інші міста України.

Підписка на вигідні акції та новини від нашого холдингу
Ваш емейл