Охорона банків в Запоріжжі

У наш час надійна охорона банку – це завдання не з простих. Без сумніву, довіряти таку складне завдання краще професіоналам. Шукаєте компанію з досвідом роботи і філіями по всій Україні? Дніпро, Запоріжжя,   Київ або будь-яке велике місто країни – ТОВ « ОХОРОНА-ХОЛДІНГ » забезпечить якісний захист вашого банку всюди, де б він не знаходився. Наші співробітники мають високу кваліфікацію і всі необхідні сертифікати, що підтверджують знання і навички. Ми здатні вирішити задачу організації охорони   в найкоротші терміни.

Комплексний підхід

Охорона банку повинна створити безпеку фінансовим   засобам, матеріальним цінностям, співробітникам, а також відвідувачам. Це цілий комплекс різноманітних заходів.

В систему захисту входить:

  • захист банкоматів від несанкціонованого доступу;
  • установка « тривожної » кнопки;
  • організація охоронного поста;
  • установка системи відеоспостереження;
  • організація СКУД;
  • установка систем охоронної та пожежної сигналізації.

Компанія « ОХОРОНА-ХОЛДІНГ » забезпечить надійне супровід інкасаторів.

Від чого залежить ціна

Вартість наших послуг розраховується в індивідуальному порядку. Фахівці виїжджають на об'єкт і проводять моніторинг. Коли аналіз ризиків завершений, складається докладний план організації охорони об'єкта і розраховується вартість послуг.

Вартість буде залежати від того, які види захисту необхідні замовнику. Для того щоб замовити наші послуги, ви можете скористатися сайтом. Ми працюємо по всій Україні, в тому числі і в Дніпрі. Охоронні послуги від нашої компанії – це безпека вашого майна 24 години на добу.  

Підписка на вигідні акції та новини від нашого холдингу
Ваш емейл