Охорона авто

Шукаєте ефективний засіб забезпечити авто на випадок викрадення? Компанія ТОВ «ОХОРОНА-ХОЛДІНГ» пропонує сучасне рішення - встановити GPS-трекер для авто. Послуги надаються в Дніпрі та Запоріжжя. Приєднайтесь та оцініть переваги співробітництва!

Трохи теорії

GPS-маяк для авто допоможе оперативно знайти машину в разі викрадення. Тому є якщо не альтернативою, то вже точно гідним доповненням до будь-якої сигналізації. Автомобільні охоронні системи можна розділити на два види: маяки і трекери. Вони мають різну вартість, технічні та експлуатаційні характеристики.

GPS-маяк для авто має компактні габарити, тому його можна непомітно розмістити в машині таким чином, щоб зловмисники не запідозрили його наявність. Автономна система живлення забезпечує безперебійну роботу пристрою протягом приблизно року. GPS-маяк перебуває в сплячому режимі, збирає інформацію про переміщення авто і передає її по налаштованому графіку, наприклад, раз в день. Обов'язковою умовою для роботи пристрою є GSM-покриття.

GPS-трекер функціонує в режимі реального часу, збирає інформацію про поточний місці знаходження автомобіля і передає на спеціальний сервер. За допомогою логіна і пароля користувач може авторизуватися і отримати доступ до цих даних. GPS-системи користуються великим попитом, так як показали високу ефективність у пошуку вкрадених авто.

Чому ми

Компанія ТОВ «ОХОРОНА-ХОЛДІНГ» є одним з лідерів на ринку України. У нас охорона автомобіля здійснюється на високому рівні завдяки команді професіоналів. Наші переваги:

  • оперативні терміни виконання робіт;
  • гарантія якості;
  • вартість нижче, ніж у конкурентів.

Щоб замовити GPS-трекер / маяк для авто, оформите заявку на сайті або по телефону.

GPS-маячок для автомобіля має масу переваг, серед яких можливість роботи незалежно від віддаленості об'єкта, висока точність з похибкою не більше 2,5 м. До того ж, добре прихований пристрій не так легко відшукати.

Обирайте обладнання в залежності від того, де і в яких умовах планується його експлуатація. Важливо врахувати період роботи, тип об'єкта (автомобіль, контейнер).

Від ємності акумуляторної батареї залежить тривалість роботи обладнання. GPS-маяк на авто існує в двох варіаціях — з АКБ і без вбудованого акумулятора.

Зверніть увагу на способи кріплення, корпус. Якщо він має захист від пилу та вологи, встановлювати такий прилад можна зовні.

Крім визначення і контролю місцезнаходження, GPS-трекер для авто дозволяє також стежити за рівнем палива (при використанні спеціальних датчиків). Ви зможете контролювати витрату палива, заправки, зливи. Це надважливо для власників підприємств.

 

Підписка на вигідні акції та новини від нашого холдингу
Ваш емейл