Загальна інформація

GPS-моніторинг транспорту — сучасна програма, яка допомагає контролювати витрату палива і пробіг, а також визначати точні координати знаходження автомобіля. Замовити послугу в Дніпрі можна в ТОВ «ОХОРОНА-ХОЛДІНГ». Вартість установки системи супутникового контролю на ваш транспортний засіб обговорюється індивідуально. Кінцева ціна послуги формується з урахуванням типу вибраного обладнання і індивідуальних особливостей об'єкта.

Особливості та принцип роботи

GPS-моніторинг транспорту — це спеціальна програма, яка використовується для ведення обліку витрат, пов'язаних з експлуатацією машини, і дозволяє контролювати її переміщення. Нею користуються дуже багато фірм. GPS-контроль транспорту застосовується для ведення різних баз даних, експорту звітів в електронні додатки, інтеграції їх з іншими програмами («1С»). Параметри для формування звітів можуть використовуватися найрізноманітніші. Найбільш поширені - відомості про витрату ПММ, час руху і простою, база даних про водіїв або транспортних засобах.

Принцип роботи має на увазі постійну супутниковий зв'язок між обладнанням, встановленим в автомобілі, і комп'ютером диспетчера. Для цього на машину встановлюється GPS-трекер, він визначає швидкість, напрямок руху і координати. Всі дані в закодованому форматі надходять на сервер, після чого — на ПК. Складається система моніторингу транспорту з:

  • бортового навігатора (трекер);
  • датчиків температури, вологості, рівня і витрати палива;
  • вузла обліку пального;
  • спеціального ПО;
  • засобів для ідентифікації користувачів.

Монтаж можливий практично на будь-який транспортний засіб.

переваги співпраці

Компанія «ОХРАНА-ХОЛДІНГ» надає різнопланові охоронні послуги в Запоріжжі та Дніпрі. В наші можливості також входить супутниковий моніторинг транспорту, що дозволяє забезпечити надійний захист службових машин.

Серед переваг звернення в компанію — швидка установка і налаштування обладнання, наявність дозволів і ліцензій, надання тільки якісних систем контролю від перевірених виробників. Телефонуйте або залишайте заявку на сайті, ми оперативно зв'яжемося для уточнення умов співпраці.

Підписка на вигідні акції та новини від нашого холдингу
Ваш емейл