Надёжные охранные услуги для вашего бизнеса в Украине.

Експерт охоронної галузі

Безпека – важливий аспект для комфортного життя і роботи. Якісна охорона потрібна і бізнес структурам і пересічним громадянам. Найчастіше виникає необхідність забезпечення схоронності матеріальних цінностей і підтримки порядку. Практика компаній, що надають охоронні послуги, показала – найбільше число замовлень охоплює названі напрямки. Якщо потрібна охорона, то зверніться в  ТОВ ОХОРОННИЙ ХОЛДИНГ "СЛАВУТИЧ". Наші охоронні послуги користуються попитом у містах Дніпропетровськ та Запоріжжя. На них встановлюється прийнятна ціна для всіх клієнтів.

Пропозиції

Питання безпеки завжди актуальні. ТОВ ОХОРОННИЙ ХОЛДИНГ "СЛАВУТИЧ" пропонує такі послуги:

  • Фізична охорона об'єктів. Наші співробітники також здійснюють функції персонального охоронця.
  • Охорона квартир і будинків з підключенням об'єктів на пульт централізованої охорони. У разі несанкціонованого проникнення, сигнал « Тривога » передається групі швидкого реагування, яка, прибувши на місце події вживає всіх заходів для затримання зловмисників.
  • Забезпечення технічної та інформаційної безпеки. Послуга користується попитом у представників середнього і великого бізнесу. Зберігаємо важливу корпоративну інформацію, захищаючи передачу даних.
  • Установка протипожежної сигналізації.
  • Охорона громадського порядку – надання таких послуг здійснюється для муніципальних служб міст Дніпро і Запоріжжя.
  • Супутниковий моніторинг транспорту.
  • Інші охоронні заходи, в тому числі, з використанням службових собак.

Наші фахівці в максимально короткі терміни проводять монтажні роботи зі встановлення сигналізації, її налаштування та підключення.

Довіряйте нам

В питаннях безпеки важливі кваліфікація і репутація. Наша приватна компанія повністю відповідає цим запитам. Наші фахівці мають великий досвід роботи, пройшли відповідну підготовку у власному навчальному центрі. Нашої компанії видані всі необхідні ліцензії та сертифікати державного зразка. До клієнтів практикуємо індивідуальний підхід. Вартість розраховується з обсягу робіт, кількості задіяних фахівців, витрат.

Використання
новітніх технологій
у сфері охорони
Мінімізація
витрат клієнта на
охорону
Гнучка цінова
політика при високому
якості послуг
Найкратшие терміни
взяття об'єкта під
охорону
Підписка на вигідні акції та новини від нашого холдингу
Ваш емейл