Про нас

Охорона-Холдинг розпочала свою діяльність в лютому 2016 року, і вже до цього часу вона займає лідируючі позиції серед кращих охоронних компаній України. Стрімко зростаюча динаміка розвитку компанії досягається постійним вдосконаленням послуг, що надаються, за рахунок новітньої матеріальної бази і кваліфікованої команди співробітників. Набір співробітників відбувається при використанні жорстких критеріїв відбору, що дозволяє досягти максимальної безпеки і клієнта і охоронної команди. До співпраці залучаються тільки ті фахівці, які мають досвід роботи у військових, охоронних і правоохоронних органах, і при цьому перебувають у відмінній фізичній і психологічній формі.

З твердженням лідируючих позицій в охоронній галузі, зростає і рівень відповідальності перед нашими існуючими та потенційними клієнтами, тому співробітники систематично проходять курси з підвищення кваліфікації, на яких вони отримують нові знання, вміння, і просто діляться досвідом між собою. Завдяки цьому з кожним днем ​​якість послуг нашої охоронної компанії невпинно зростає, і ми не плануємо зупинятися на досягнутому, адже наші клієнти гідні, щоб отримувати тільки найкраще, а краще це - збереження життя і цілісність матеріальних ресурсів. Ви довіряєте нам найголовніше, і ми не підведемо Вашу довіру.

Компанія має державний дозвіл на надання всіх видів охоронних послуг на території України. Вся діяльність Охорона-Холдинг відбувається відповідно до чинного законодавства країни.

Підписка на вигідні акції та новини від нашого холдингу
Ваш емейл