_
Охоронні системи безпеки
докладніше
Ефективне управління і контроль транспорту
докладніше
Надійна охорона для дому та бізнесу!
докладніше
Кращі фахівці!
Під нашим захистом в Україні понад 3,2 тис. об'єктів
докладніше
  Послуги
  • Охорона житла
  • Охорона бізнесу
  • Фізична охорона
  • Технічна охорона
  • ТЗІ (технічний захист інформації)
  • Супутниковий моніторинг
  • Будівельно-монтажні та ремонтні роботи
  всі послуги
  Охорона житла
  докладніше
  Охорона бізнесу
  докладніше
  Фізична охорона
  докладніше
  Технічна охорона
  докладніше
  ТЗІ (технічний захист інформації)
  докладніше
  Супутниковий моніторинг
  докладніше
  Будівельно-монтажні та ремонтні роботи
  докладніше
  Місія компанії
  Професіоналізм
  Відповідальність
  Оперативність
  Законність
  Ми приділяємо велику увагу професійній підготовці наших співробітників, У нас працюють висококваліфіковані фахівці, що мають великий досвід роботи. Навчання співробітників ми проводимо у власному навчальному центрі.
  Професіоналізм
  Ми несемо повну матеріальну відповідальність за охоронюване майно. Передбачено відшкодування збитків до 1 млн. грн. на користь власників об'єктів охорони, завданих внаслідок неналежного надання охоронних послуг.
  Відповідальність
  Нашим підприємством напрацьована ефективна практика прийому під охорону великих промислових підприємств в короткі терміни, без порушення виробничого процесу.
  Оперативність
  Всі види охоронних послуг надаються в суворій відповідності з нормами чинного законодавства України, на підставі виданих ліцензій.
  Законність

  Охорона-Холдинг створена в лютому 2016 року. На сьогодні - це одна з найбільш динамічних охоронних компаній України, яка постійно розвивається. Підприємство має дуже розвинену власну матеріальну базу, а також повний пакет дозвільних документів на надання різних видів охоронних послуг.

  Питання / Відповідь
  всі питання / відповіді
  Як швидко встановлять охоронний комплекс?
  Чи можна встановити систему безпеки на складному або великому об'єкті?
  Можна встановити охоронну сигналізацію на об'єкті, де немає опалення?
  Я отримаю охоронний комплекс такий же, як на фото?
  Хто приїжджає на сигнал тривоги?
  Як забезпечується швидке реагування на сигнал тривоги в умовах міських пробок?
  Несе компанія матеріальну відповідальність за охоронюваний об'єкт?
  Що робити, якщо стався напад, коли об'єкт знято з охорони?
  Що буде, якщо неправильно зняти об'єкт з охорони чи відбудеться помилковий виїзд?
  Як часто підвищуються ціни на щомісячне обслуговування?
  Чи існують знижки на підключення і на абонентську плату?
  Чому замовляють охорону та захист у нас? Та все просто!

  Надійна охорона   матеріальних цінностей — необхідна складова будь-якого бізнесу. Важливим фактором є   впевненість за збереження особистого майна. Цю роботу краще довірити знаючим людям. Служба охорони « ОХОРОНА-ХОЛДИНГ » завжди прийде на допомогу. Ми є однією з провідних   компаній в Україні, а ціна послуг розрахована на широку клієнтську аудиторію. Наша служба охорони добре знайома, особливо в Дніпрі та Запоріжжі. Послугами користується ряд відомих в Україні підприємств. Для них ТОВ  Охоронний Холдинг «Славутич» гарант надійності.

  Компанія на ринку багато років і постійно вдосконалюється. Маємо достатню технологічну та кадрову базу, щоб бути в числі лідерів по Україні.

  Охоронна компанія Охоронний Холдинг «Славутич» практикує індивідуальний підхід до клієнта. &Nbsp; Громадяни отримують гарантію цілісності квартир, будинків, гаражів, автомобілів та іншого приватного майна. Для бізнесу пропонуємо більш широкий спектр послуг. Ми працюємо з найбільшими об'єктами. Охоронний Холдинг «Славутич» успішно реалізовує проекти з фізичної охорони. Здійснюємо також заходи щодо технічної безпеки.

  Боротьба за те, щоб не порушувався закон

  Ми працюємо для того, щоб перешкоджати крадіжоки, пожежі, розбійні напади та інші негативні прояви у Дніпрі, Запоріжжі та інших містах. Діємо виключно в рамках законів України, сполучених з охоронною діяльністю, укладаємо договір з клієнтом. Серед запропонованих послуг:

  • Фізична і технічна охорона;
  • Протипожежні заходи;
  • Створення умов для техніко-інформаційної безпеки;
  • Супутниковий моніторинг.

  Охоронна служба надає послуги з використанням службових собак з власного кінологічного центру. Проводимо будівельно-монтажні роботи будь-якої складності. У Дніпрі вважаємося кращими в своєму напрямку — охорона великих об'єктів нами здійснюється бездоганно.

  Наша компанія постійно розширюється. Силами компанії професійна охорона успішно здійснюється і в Запоріжжі — місті, де багато промислових підприємств. Надійна охорона – наше завдання

  Об'єктивні переваги

  ТОВ Охоронний Холдинг «Славутич» відрізняється від своїх конкурентів в Дніпропрі та Запоріжжі не тільки високою якістю послуг, що надаються. Ціна охоронних заходів цілком прийнятна. Вартість обговорюється безпосередньо при укладенні договору індивідуально з кожним клієнтом.

  Пропонуємо разові і постійні послуги. Перші — це будівельно-монтажні роботи, обладнання приміщень, будівель охоронними та протипожежними системами. До них також відноситься одноразова охорона однієї людини або групи людей. Постійні — послуги, що надаються щомісяця протягом зазначеного періоду.

  Переваги ТОВ Охоронний Холдинг «Славутич»:

  • професіоналізм співробітників — всі співробітники пройшли спеціальну підготовку у власному навчальному центрі та отримали необхідні документи   державного зразка
  • технічна оснащеність і новітнє програмне забезпечення — встановлюємо системи охоронної та пожежної сигналізації та гарантуємо їх коректну роботу;
  • досвід на ринку охоронних послуг — завдяки йому зароблена позитивна репутація, залучені клієнти і партнери не тільки в Дніпрі і Запоріжжя, а й по всій Україні.

    Наша компанія забезпечить прийняття під охорону об'єкта будь-якої складності в найкоротші терміни. Звертайтеся — ми забезпечимо вашу безпеку!

  Використання
  новітніх технологій
  у сфері охорони
  Мінімізація
  витрат клієнта на
  охорону
  Гнучка цінова
  політика при високому
  якості послуг
  Найкратшие терміни
  взяття об'єкта під
  охорону
  Підписка на вигідні акції та новини від нашого холдингу
  Ваш емейл